Manometry glicerynowe

07.07.2018
Manometry glicerynowe

W naszej ofercie hydrauliki siłowej posiadamy manometry glicerynowe, które służą do pomiaru ciśnienia w układach hydraulicznych. Manometry, zwane również ciśnieniomierzami są wyjątkowo odporne na wstrząsy i wibracje dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji. Dlatego mają tak szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłowych.

Nasza firma poleca Państwu wysokiej jakości manometry włoskiej firmy ITALMANOMETRI. Nasze ciśnieniomierze posiadają obudowę ze stali nierdzewnej, dlatego są wytrzymałe w każdych warunkach roboczych. Dysponujemy manometrami o ciśnieniach od 1 do 1000 bar z przyłączem radialnym lub tylnym. Ponadto w ciągłej sprzedaży posiadamy:

  • węże pomiarowe
  • złącza pomiarowe.

Manometry glicerynowe stosuje się głównie w przypadkach, w których występuje wysoka dynamika obciążenia ciśnienia i wibracje. Wskazówka ciśnieniomierza zanużona w glicerynie zabezpiecza wskazówkę przez drganiami, dzięki temu minimalizuje się ryzyko niewłaściwego wskazania ciśnienia. Manometr glicerynowy standardowo wyposażony jest w rurkę Bourdona, która w idealny sposób wskazuje poziom ciśnienia. Urządzenie praktyczne i skuteczne pod każdym względem wykonania i pracy.

Zapraszamy do zakupu w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Pierwszej Brygady 35 lub dokonać zakupu telefonicznie pod numerem telefonu +48 91 562 05 70. Towar wysyłamy spedycją.

Polecamy nasze manometry glicerynowe włoskiej firmy ITALMANOMETRI.

To top