Jako producent przewodów i siłowników hydraulicznych posiadamy szeroką bazę elementów z zakresu hydrauliki siłowej. Ponadto nasza wykwalifikowana kadra pracownicza służy Państwu niezbędną wiedzą i pomocą w przypadku zakupu elementów hydraulicznych w naszej firmie.

Dodatkowo w przypadku naprawy czy nieoczekiwanej awarii jesteśmy do Państwa dyspozycji pod całodobowym numerem telefonu +48 665 820 777. Zawsze gwarantujemy rozwiązanie problemu naszym klientom.

Aby rozwiązać problem musimy dysponować niezbędnym osprzętem oraz wiedzą. Nasi pracownicy sukcesywnie podnoszą kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach czy targach branżowych. Podnoszenie kwalifikacji naszym pracownikom pozwala naszemu zakładowi na wdrażanie najnowszych produktów i technologii, które w tych czasach są niezbędne do prowadzenia działalności w zakresie hydrauliki siłowej i pneumatyki.

Przypominamy iż do Państwa dyspozycji jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00, a w soboty od godz. 9.00 do 13.00.

Zapraszamy do korzystania z całodobowego serwisu.

Polecamy swoje usługi.

To top