Szybkie łączenie to nasza specjalność

08.07.2019
Szybkie łączenie to nasza specjalność

Szybkozłącza wysokociśnieniowe to najpopularniejsze elementy łączne w hydraulice siłowej. Cenione są za swoją wyjątkową specyfikę budowy, która pozwala w szybki i łatwy sposób rozwiązać problem szybkiego łączenia i rozłączania przewodów. Łatwość polega na tym, że wystarczy wcisnąć wtyk do pasującego gniazda, a mechanizm sprężynowy zablokuje połączenie automatycznie. Przeważnie czynność ta odbywa się za pomocą stalowych kulek wewnątrz gniazda. Zatrzaśnięcie szybkozłączki można wykonać jedną ręką, jednocześnie pozwalając na oszczędność czasu oraz minimalizują koszty.

Szybkozłącza hydrauliczne polecane przez nas wykonane są ze stali zwykłej, nierdzewnej oraz mosiądzu. Szybkozłącza potrafią pracować pod ciśnieniem nawet do kilkuset bar, a nasze szybkozłącza nawet do 700 bar. Zastosowanie tych produktów jest najczęściej spotykane w przemyśle rolniczym, budowlanym, w urządzeniach przemysłowych.

Nasza firma poleca Państwu szybkozłącza:

  • wtykane
  • skręcane
  • suchoodcinające z gwintami metrycznymi i calowymi.

W swojej ofercie posiadamy również szybkozłącza rolnicze skręcane starego typu z gwintami: 18×1,5 oraz 22×1,5. Dlatego zachęcamy branżę rolniczą do zaopatrywania się w szybkozłacza wysokiej jakości. Ponadto polecamy zaślepki do szybkozłączy.

Pełna oferta szybkozłączy dostępna jest w zakładce produkty – hydraulika siłowa – szybkozłącza.

Zachęcamy do korzystania z naszych katalogów, gdzie mogą Państwo dokładanie zapoznać się ze wszystkimi elementami hydrauliki siłowej.

Więcej informacji o naszych szybkozłączach i ich zastosowaniu w hydraulice siłowej uzyskają Państwo w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8 oraz pod nr tel. +48 91 562 05 70.

Zapraszamy.

To top