Węże hydrauliczne Vitillo Premier

07.02.2016
Węże hydrauliczne Vitillo Premier

Zaktualizowano 08.05.2023

W naszej ofercie znajdziecie wzmocniony wąż hydrauliczny PREMIER 2SC produkowany przez znaną na całym świecie i gwarantującą jakość premium włoską firmę Vitillo. Hydro-Flex ma zaszczyt być jedynym Autoryzowanym Dystrybutorem węży i zakuć Vitillo w Polsce. Co to oznacza dla naszych klientów? Szybsze dostawy, większą dostępność towarów, atrakcyjniejsze ceny i roczną gwarancję na gotowe przewody Vitillo. 

Wąż hydrauliczny Vitillo PREMIER:

  • Może pracować przy znacznie wyższym ciśnieniu roboczym niż standardowe przewody 2SN/2SC (przewyższają o 30% normę EN857).
  • Wytrzymuje większą ilość cykli pracy, ma dłuższą żywotność (testowany dla 400.000 cykli przy ciśnieniu o 120% większym od maksymalnego ciśnienia roboczego).
  • Jest odporny na ozon i ścieranie.Jest produkowany w wersji SC – ma mniejsze promienie gięcia i jest bardziej kompaktowy.
  • Posiada certyfikat MSHA, a więc jest produkowany zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i higieny pracy w kopalniach, a co za tym idzie minimalizuje ryzyko wypadków oraz zagrożeń dla zdrowia.

Jeśli przy doborze węża hydraulicznego kierujesz się przede wszystkim jego jakością i długą żywotnością – Vitillo będzie twoim najlepszym rozwiązaniem. Chętnie opowiemy Ci więcej o ofercie marki Vitillo. Oprócz węży hydraulicznych zapewniamy także kompatybilne do nich zakucia. Pamiętaj, że tylko przewody hydrauliczne zmontowane z produktów pochodzących od jednego producenta gwarantują najwyższe bezpieczeństwo pracy przewodu, ponieważ kompatybilność węża, końcówek i tulei jest dogłębnie testowana i sprawdzana przez producenta przed rozpoczęciem seryjnej produkcji.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami!

To top