MultiPRESS – nasza marka

08.12.2019
MultiPRESS – nasza marka

Nasza firma postanowiła przedstawić Państwu produkty pod własną marką, która niczym nie różni się od renomowanych produktów czołowych producentów. Nasza marka posiada wysoką jakość oraz sprawdza się w trudnych warunkach pracy. Jednocześnie zapewniamy konkurencyjne ceny zakupu.

W naszej ofercie pod marką MultiPRESS znajdą Państwo węże hydrauliczne typu 1SN oraz 2SN oraz bogatą ofertę węży przemysłowych typu:

  • węże ssawne do benzyn i oleju hydraulicznego, ciśnienie robocze 10bar
  • węże uniwersalne do powietrza i wody, ciśnienie robocze 20bar
  • węże tłoczne do benzyn i oleju hydraulicznego, ciśnienie robocze 20 bar.

Węże hydrauliczne i węże przemysłowe stanowią podstawową naszą ofertę hydrauliki siłowej naszego zakładu. Dlatego staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów. Oczywiście, oczekiwania co do przewodów hydraulicznych zależą od pracy układu hydraulicznego, ale zawsze liczy się jakość proponowanego produktu. Dlatego na podstawie wieloletniego doświadczenia w naszej branży możemy zaproponować klientom z kraju jak i z zagranicy produkt wysokiej jakości w dobrej cenie.

Wszystkie nasze produkty pod naszą własną marką MultiPRESS można obejrzeć i zakupić w naszym zakładzie w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8. Nasi pracownicy z działu handlowego udzielą Państwu niezbędnych informacji zarówno o produktach marki MultiPRESS, jak i renomowanych producentów hydrauliki siłowej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zarówno hydrauliki siłowej, pneumatyki i maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych firmy Uniflex. Zainteresowanych pracą naszych maszyn Uniflex zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na YouTube, gdzie na filmach można zaobserwować pracę zakuwarek, skórowarek i przecinarek bezpyłowych naszego niemieckiego producenta.

W przypadku zapytań odnośnie maszyn Uniflex prosimy o kontakt z działem handlowym – Marcin Wójcik, tel. +48 91 819 00 76 i mob.: +48 697 401 449.

Polecamy.

To top