Nasi partnerzy handlowi

01.02.2015
Nasi partnerzy handlowi

Z przyjemnością przedstawiamy naszych partnerów handlowych. Są to znani europejscy producenci posiadający wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość produkowanych towarów. Nasi główni dostawcy zakuć do węży oraz elementów złącznych to VITILLO oraz RASTELLI RACCORDI. Głównym dostawcą szybkozłączy hydraulicznych jest włoska firma DNP, zaworów PIOTTI, manometrów ITALMANOMETRI. Węże dostarczają nam firmy EXITFLEXTEKNOHOSE, TUBIGOMMA. Dzięki bezpośredniej współpracy z wymienionymi dostawcami nasze produkty spełniają najwyższe wymagania klientów, a ceny są konkurencyjne.

Obecnie na rynku polskim coraz częściej pojawiają się towary niższej jakości. Są to najczęściej towary niewiadomego pochodzenia. Przeważnie nie spełniają one norm jakościowych oraz nie posiadają żadnych certyfikatów i dlatego też cena tych produktów może być nieco niższa od naszych towarów dostarczanych przez sprawdzonych europejskich producentów. Większość klientów docenia jednak jakość, a to mobilizuje nas do zachowania dotychczasowej polityki jakości. Jesteśmy przekonani, że to właściwy kierunek rozwoju dla naszej oraz Państwa firmy.

Poniżej przedstawiamy krótki opis naszych głównych dostawców:

VITILLO

Włoski producent zakuć oraz tulejek do węży hydraulicznych, który istnieje na rynku od 1991 roku. Posiada certyfikaty zgodne z normą UNI EN ISO 9001 oraz dopuszczające produkty do przemysłu górniczego i morskiego.

TEKNOHOSE

Należący do grupy Vitillo włoski producent węży hydraulicznych oraz m.in. przewodów do myjek ciśnieniowych, sprężarek itp. Istnieje na rynku od 2003 roku. Posiada certyfikaty zgodne z normą UNI EN ISO 9001 oraz dopuszczające produkty do przemysłu górniczego i morskiego.

RASTELLI RACCORDI

Włoski producent elementów złącznych, zakuć oraz tulejek do węży hydraulicznych. Firma rozpoczęła działalność w roku 1952. Produkty Rastelli posiadają certyfikaty zgodne z normą UNI EN ISO 9001-2008 oraz zgodne z wymaganiami takich instytucji jak Det Norske Veritas, Germanischer Lloyd Rina oraz DVGW.

EXITFLEX

Szwajcarski producent węży hydraulicznych, termoplastycznych, teflonowych i wielu innych mający 40 letnie doświadczenie na rynku. Posiada certyfikaty zgodne z normą UNI EN ISO 9001:2000.

DNP

Włoski producent szybkozłączy hydraulicznych, który istnieje na rynku od 1985 roku. Posiada certyfikaty zgodne z normą ISO 9002.

PIOTTI

Włoski producent m.in. zaworów kulowych, który rozpoczął działalność w 1929 roku. Wszystkie produkty są poddawane restrykcyjnym testom.

ITALMANOMETRI

Włoski producent manometrów, który rozpoczął działalność w roku 1976. Produkty Italmanometri posiadają deklaracje zgodności zgodne z dyrektywą europejską 2002/95/CE.

TUBIGOMMA

Włoski producent węży przemysłowych. Ponad 60 letnie doświadczenie na rynku zapewnia wysoką jakość produkowanych przewodów. Posiada certyfikaty zgodne z normą UNI EN ISO 9001:2008.

UNIFLEX

Niemiecki producent zakuwarek do węży, przecinarek oraz skórowarek do przewodów. Posiada 40 letnie doświadczenie na rynku. Uniflex produkuje maszyny dla takich firm jak Parker, Hansa-flex, Gates, Caterpillar, Eaton i wiele innych. Jest to najlepsza recenzja dla tych produktów

To top