Produkujemy profesjonalne przewody hydrauliczne

08.07.2019
Produkujemy profesjonalne przewody hydrauliczne

Produkcja przewodów hydraulicznych to ważna działalnośc naszego zakładu hydrauliki siłowej. Samodzielna produkcja węży hydraulicznych pozwoliła nam na kontrolowanie jakości naszych produktów. Dzięki dokładnemu i wnikliwemu procesowi produkcji naszych przewodów jesteśmy pewni niezawodności naszych profesjonalnych przewodów. Bowiem niezawodność pracy każdego przewodu hydraulicznego gwarantuje sprawną pracę układu hydraulicznego. Miło nam, że nasza produkcja cieszy się powodzeniem wśród naszych odbiorców.

Staramy się oferować Państwu przewody do większości urządzeń. Specjalizujemy się w produkcji kompletnych przewodów hydraulicznych:

  • wysokociśnieniowych
  • średniociśnieniowych
  • niskociśnieniowych.

Własna produkcja gwarantuje naszym klientom ofertę przewodów hydraulicznych o różnej długości – na ciśnienia robocze do 700 bar. Dodatkowym atutem własnej produkcji jest ich ciągła dostępność oraz konkurencyjna cena. Dlatego zachęcamy przedsiębiorstwa budowlane, rolnicze, leśne itp. do zapoznania się z naszą ofertą hydrauliki siłowej I pneumatyki.

Pragniemy przypomnieć, iż nasza firma zajmuje się również produkcją siłowników hydraulicznych jednostronnego i dwustronnego działania. Zarówno produkcja przewodów jak i siłowników odbywa się w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8.

Zapraszamy również do korzystania z naszego całodobowego serwisu hydrauliki siłowej pod nr. tel. +48 665 820 777 (24h). Zgłoszenia przyjmuje także w godzinach pracy naszego zakładu od poniedziałku do piątku od 7.00 do 17.00 oraz w soboty w godz. od 8.00 do 14.00.

Polecamy naszą produkcję przewodów hydraulicznych.

To top