Węże hydrauliczne MultiPRESS – Produkt Roku 2022!

13.03.2023
Węże hydrauliczne MultiPRESS – Produkt Roku 2022!

Niezmiernie miło nam ogłosić, że węże hydrauliczne naszej marki zdobyły tytuł „Produkt Roku 2022”! Nasza firma brała udział w konkursie gospodarczym w kategorii „Produkt/Usługa roku”. W konkursie brano pod uwagę takie czynniki jak jakość produktu, jego innowacyjność, efekty ekonomiczne związane z jego wdrożeniem oraz jego wpływ na rynek pracy. O naszym zwycięstwie zdecydowała kapituła konkursowa, w której skład wchodziła między innymi Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, Stargardzka Izba Gospodarcza, Agencja Rozwoju lokalnego oraz władze naszego powiatu. W uroczystym rozdaniu nagród brali udział zachodniopomorscy przedsiębiorcy, przedstawiciele firm produkcyjnych, władze miasta a także Wojewoda zachodniopomorski.

Bardzo dziękujemy za tak duże wyróżnienie! Bez wątpienia jest to zasługa nie tylko dobrego produktu, ale również naszych klientów, którzy decydują się na jego zakup. Cieszymy się zaufaniem jakim obdarzyliście naszą markę i każdą pozytywną opinią jaką od Was słyszymy. Nasza kompleksowa oferta węży hydraulicznych MultiPRESS została wprowadzona na rynek rok temu, a do tej pory żaden klient, zarówno detaliczny jak i hurtowy, nie wrócił do nas z reklamacją. To dla nas najlepsze potwierdzenie jakości naszego produktu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

A jeśli jeszcze nie słyszałeś o naszych wężach to poniżej przedstawiamy naszą kompleksową ofertę. Może uda nam się namówić i Ciebie na ich przetestowanie w twojej firmie? W końcu kto nie chciałby zostać właścicielem Produktu Roku :). Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, chętnie przedstawimy ofertę cenową.

Węże hydrauliczne MultiPRESS – Oferta

Z naszymi wężami bez problemu dostosujesz się do wymagań rynku. Zapewniamy pełną gamę średnic i rodzajów węży. MultiPRESSy znajdują zastosowanie w układach hydraulicznych wszelkiego rodzaju, w wielu branżach takich jak: szeroko pojęty przemysł, rolnictwo, budownictwo, leśnictwo, transport czy przemysł stoczniowy. Decydując się na markę MultiPRESS pracujesz na sprawdzonych, bardzo dobrych jakościowo wężach hydraulicznych w przystępnej cenie. Dostarczamy:

Węże standardowe 1SN/2SN – nasz zielony brand. Najpopularniejsze na rynku. Mają zastosowanie w układach hydrauliki siłowej o średnim oraz wysokim ciśnieniu roboczym. Posiadają standardowe parametry techniczne.

Węże gładkie 1SC/2SC – mają mniej gumy z zewnątrz, przez co są bardzo elastyczne. Świetnie sprawdzą się w układach hydraulicznych, w których wąż intensywnie się porusza. Elastyczność sprawia, że wąż jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne (nie traci kształtu, nie przeciera się).

Węże spiralne 4SP/4SH – przewyższają normę EN 856. Zostały przetestowane dla 800.000 cykli pracy. Wytrzymują pracę w ciężkich warunkach, dlatego doskonale sprawdzą się w ciężkim sprzęcie budowlanym czy leśniczym. Mimo silnego wzmocnienia w postaci stalowych oplotów zachowują wysoką elastyczność (dużo mniejszy promień gięcia np. dla 4SP DN19 wynosi on 200mm).

Węże wzmocnione SUPER 2K – to węże o podwyższonych parametrach pracy w stosunku do innych węży dwuoplotowych. Przewyższają normę EN 857. Są odporne na warunki atmosferyczne takie jak mróz czy deszcz a dodatkowo także na ozon. Aby potwierdzić wzmocnioną wytrzymałość został on przetestowany dla ponad 1 000 000 cykli pracy!

Zobacz nasz najnowszy katalog – katalog węży MultiPRESS.

To top