Zakuwanie przewodów hydraulicznych

08.05.2020
Zakuwanie przewodów hydraulicznych

Proces zakuwania węży jest prosty przy użyciu profesjonalnej zakuwarki. Nasza firma poleca Państwu zakuwarki firmy Uniflex, niemieckiego producenta o światowej renomie w branży hydraulicznej. Ponadto nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem maszyn i urządzeń tego producenta. Dzięki tak bliskiej współpracy z firmą Uniflex mamy możliwość wyboru najlepszych maszyn i ich wdrożania. Oferujemy także niezbędne szkolenie w zakresie obsługi każdej maszyny czy urządzenia oraz serwis i atrakcyjny leasing.

Sam proces zakuwania jest szybki i nie wymaga od nas siły, bowiem wystarczy najpierw uciąć przewód hydrauliczny na pożądaną długość, po czym do środka wkładamy odpowiednio dobrane metalowe końcówki, a na nie z kolei tulejki zaciskowe. Wreszcie, za pomocą specjalnego urządzenia zwanego zakuwarką bądź zaciskarką scalamy wszystkie elementy, gdzie otrzymujemy jednolity, nierozerwalny przewód wraz z końcówką.

Zakuwarki do węży hydraulicznych służą nam do zakucia przewodu hydraulicznego. Najczęściej używamy ich w przypadku jego pękniecia czy uszkodzenia. Rozróżniamy zakuwarki ręczne i elektryczne. W naszej ofercie znajdą Państwo oba rodzaje zakuwarek. Odsyłamy Państwa do naszego katalogu maszyn zamieszczonego na naszej stronie.

Na naszej stronie znajdą Państwo również ważne maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych jak:

  • bezpyłowe przecinarki
  • skórowarki.

Nasz dział handlowy wraz z grupą doświadczonych specjalistów udzieli Państwu niezbędnych informacji o każdym urządzeniu naszego producenta.

Zachęcamy Państwa do odwiedzania naszych profili firmowych w mediach społecznościowych, gdzie zamieszczamy filmy z użyciem maszyn firmy Uniflex. W krótkich prezentacjach pokazujemy m.in. zakuwanie węży hydraulicznych przy użyciu naszych zakuwarek czy skórowanie węży przy użyciu skórowarek.

Polecamy.

To top