Armatura do węży przemysłowych

13.02.2021
Armatura do węży przemysłowych

Węże przemysłowe stanowią nieodzowną ofertę naszego asortymentu, dlatego nie może w niej zabraknąć także armatury przemysłowej. W stałej sprzedaży posiadamy złącza kłowe typu GEKA, które mają zastosowanie w instalacjach wodnych czy w budownictwie. Budowa tego typu złącza opiera się na tym, że obie łączone części są takie same, czyli mamy brak rozróżnienia na gniazdo i wtyk. Dzięki takiej budowie posiadają po dwa zaczepy (kły), zachodzące na występy złącza. Instalacja złączy kłowych polega na dociśnięcie obu części do siebie i obrót.

Oferowane przez nas złącza kłowe typu GEKA wykonane są z mosiądzu o średnicy na wąż od DN 10 do DN 32 mm, z gwintami calowymi zewnętrznymi oraz wewnętrznymi. Polecamy również szybkozłącza wtykowe do sprężonego powietrza, a także złącza kłowe do instalacji sprężonego powietrza w średnicach na wąż od DN 6 do DN 32 mm, które występują z gwintami calowymi. Tego typu złącza wykonane są z żeliwa ocynkowanego, co przekłada się na ich wysoką wytrzymałość i niezawodność.

W ofercie armatury do węży przemysłowych nie może zabraknąć złączy do piaskowania i tynkowania. Złącza do piaskowania służą do łączenia węży i dysz wykorzystywanych w procesie piaskowania. Pozwalają w bardzo szybki, łatwy i wygodny sposób łączyć przewody zasilające w piaskarkach stałych, jak i mobilnych. Największą ich zaletą jest możliwość wielokrotnego podłączania przewodów. Natomiast złącza do tynkowania konstrukcyjnie podobne są do złączy CAMLOCK, które również posiadamy w naszej ofercie. Głównie przeznaczone są do urządzeń dostarczających zaprawę czy w urządzeniach do natrysku tynku. Wykonane są z aluminium, mosiądzu czy stali nierdzewnej, w średnicach od 1/2″ do 6″. Materiał z którego są wykonane świadczy o ich solidnej konstrukcji i dużej wytrzymałości.

Dodatkowych informacji o naszym asortymencie przemysłowym uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 91 562 05 70.

To top