Dobór węży hydraulicznych

08.09.2019
Dobór węży hydraulicznych

Dobór węży hydraulicznych w naszym zakładzie to codzienna praca, którą wykonuje doświadczony zespół specjalistów od produkcji przewodów hydraulicznych. Nasza własna produkcja przewodów idealnie wpasowuje się właśnie w to zadanie. Bowiem musimy zwracać uwagę na wiele czynników, aby wyprodukować odpowiedni wąż do odpowiedniego środowiska w jakim będzie działał.

Prawidłowy dobór przewodu wpływa na jego niezawodną pracę całego układu hydraulicznego oraz bezpieczeństwo ich użytkowników. Hydrauliczne połączenia pełnią różne funkcje i zdarza się, że zawodzą. Najczęściej dochodzi do uszkodzeń generowanych przez przewodzone medium lub czynniki zewnętrzne (np. temperaturę). Od czego zacząć odpowiedni dobór węża? Oczywiście od ustalenia środowiska w jakim będzie pracował oraz rodzaj cieczy jaki będzie transportował. Drugim kryterium jest ciśnienie występujące w układzie. Należy uwzględnić skoki ciśnienia oraz ekstremalne wartości. Trzecim kryterium jest poprawne zwymiarowanie przewodu z racji zapewnienia prawidłowego przepływu i prędkości medium w układzie. Czwarte kryterium to temperatura otoczenia i samego medium. Wysoka temperatura lub zbyt niska mogą doprowadzić do uszkodzenia powierzchni przewodu lub zbrojenia, co w konsekwencji może skrócić czas jego użytkowania.

Musimy pamiętać także o standardowym oznaczeniu przy doborze przewodów hydraulicznych. Oznaczenia te pozwalają nam określić, z jakim wężem mamy do czynienia. Ale o standardowych oznaczeniach porozmawiamy z Państwem osobiście w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8. Służymy wiedzą i doświadczeniem w sprzedaży oraz produkcji wysokiej jakości przewodów hydraulicznych.

Zapraszamy do stałej współpracy branże zaopatrujące się w przewody hydrauliczne.

Więcej informacji o naszej produkcji i elementach doboru węży hydraulicznych udzielimy pod numerem telefonu telefon: +48 91 562 05 70.

Polecamy.

To top