Dajemy siłę hydraulice!

13.05.2022
Dajemy siłę hydraulice!

Wreszcie możemy pochwalić się Państwu naszym hasłem – Dajemy siłę hydraulice!

Slogan Hydro-Flexu został wymyślony przez kierownika naszego magazynu Antoniego Mazura podczas trwania jednego ze szkoleń prowadzonych w naszej firmie. Później wspólnie przechodziliśmy przez proces wyboru ostatecznego wyglądu naszego hasła. Jest on bliski nie tylko sercu Antka, ale i całej załogi Hydro-Flexu.

Chcemy dawać siłę hydraulice każdego dnia, opierając się przy tym na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży, zaangażowaniu, pracy zespołowej, poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla klienta i wspieraniu go w całym procesie sprzedażowym. Dajemy siłę hydraulice poprzez posiadane kompletnej oferty hydrauliki siłowej, doradztwo techniczne, usprawnione procesy magazynowe i logistyczne, dostępność towarów a także poprzez własne, wypracowywane przez ponad 15 lat know-how.

Samo hasło daje nam motywacje do pracy. Chcemy, żeby od dzisiaj każdemu z Państwu zdanie „Dajemy siłę hydraulice!” kojarzyło się z Hydro-Flexem i żebyście i wy – dzięki naszym działaniom, poczuli siłę jaką daje hydraulika!

To top