MultiPRESS SPIRAL 4SP FLEX – testowany dla 800 tyś cykli!

18.11.2025
MultiPRESS SPIRAL 4SP FLEX – testowany dla 800 tyś cykli!

W gamie węży hydraulicznych naszej własnej marki MultiPRESS, znajdują się między innymi węże czterooplotowe w wersji SP. Nasze węże są produkowane według bardzo rygorystycznych parametrów technicznych, dzięki temu posiadają 100% dłuższą żywotność. Jeśli jesteś producentem maszyn i potrzebujesz niezawodnych i trwałych produktów – nasze węże są dla Ciebie.

MultiPRESS SPIRAL 4SP FLEX to wąż testowanym na co najmniej 800.000 cykli pracy! To dwa razy więcej niż wymaga standardowa norma węży 4SP EN856. Nasz MultiPRESS 4SP jest także ekstremalnie elastyczny, co ułatwia jego montaż i umożliwia jego aplikację w miejscach, gdzie wymagany jest mały promień gięcia. Temperatura pracy tego węża wynosi od -40 °C aż do +125 °C.

SPIRAL 4SP przystosowany jest do przesyłu takich mediów jak olej hydrauliczny, olej mineralny, oleje na bazie glikolu, poliglikolu, estrów syntetycznych oraz wody w układach hydraulicznych o bardzo wysokich ciśnieniach roboczych.

Wąż ten stosuje się w aplikacjach, gdzie potrzebne są wyspecjalizowane przewody do transportu cieczy hydraulicznych pod wysokim ciśnieniem. Węże MultiPRESS 4SP są stosowane między innymi w koparkach, ładowarkach, dźwigach i innych pojazdach do prac budowlanych, gdzie występują wysokie ciśnienia i ciężkie warunki pracy.

Po więcej informacji na temat naszej marki, a także ofertę cenową zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym. Dostarczamy także kompatybilne z naszymi wężami końcówki i tuleje zaciskowe. Oprócz hurtowej sprzedaży elementów hydrauliki siłowej jesteśmy także producentem przewodów hydraulicznych. Zależy nam na kompleksowej obsłudze naszych partnerów biznesowych. Zapewniamy doradztwo techniczne i wsparcie posprzedażowe.

To top