Siłowniki hydrauliczne naszej produkcji

08.09.2019
Siłowniki hydrauliczne naszej produkcji

Siłowniki hydrauliczne zajmują się sterowaniem ruchem w układzie hydraulicznym i wyróżniamy siłowniki:

  • jednostronnego działania: suw roboczy odbywa się tylko w jednym kierunku
  • dwustronnego działania: suwy robocze odbywają się w obu przeciwstawnych kierunkach.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji siłowników zarówno jednostronnego jak i dwustronnego działania. Do ich produkcji stosujemy wyłącznie wysokiej jakości rury i pręty oraz pozostałe elementy. Nasze siłowniki poddawne są kontroli jakości oraz poddane są próbie ciśnieniowej. Wtedy wiemy, że nasze siłowniki hydrauliczne są bezpieczne i godne polecenia naszym klientom.

Oprócz własnej produkcji siłowników hydraulicznych zajmujemy się regeneracją cylindrów. Usługi te wykonuje się w celu przywrócenia urządzeniu wysokich parametrów użytkowych. Dzięki temu można przedłużyć czas eksploatacji naszego urządzenia. Najważniejszą zaletą takiej regeneracji jest fakt, iż zregenerowany cylinder nie odbiega właściwościami od stanu początkowego. Regeneracją cylindrów w naszej firmie zajmuje się doświadczona kadra, która do swojej dyspozycyji ma wysokiej jakości części i nowoczesny sprzęt.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą siłowników hydraulicznych oraz regeneracją cylindrów na naszej stronie, a dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod numerami telefonów: +48 91 819 00 79 i mob. +48 667 320 317, Krzysztof Wieczorek (kierownik produkcji siłowników hydraulicznych).

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

To top