Węże hydrauliczne marki MultiPRESS

13.11.2020
Węże hydrauliczne marki MultiPRESS

Zaktualizowano 28.03.2023

MultiPRESS to nazwa węży hydraulicznych naszej własnej marki. Te węże powstały z myślą o tym, żeby dostarczyć naszym klientom kompleksową ofertę węży hydraulicznych typu 1SN/1SC, 2SN/2SC, 4SP, 4SH oraz węży wzmocnionych SUPER 2K. MultiPRESSy są w stanie obsłużyć do 90% rynku hydrauliki siłowej i niemal każdą branżę.

Węże MultiPRESS w krótkim czasie stały się rozpoznawalne na polskim rynku hydrauliki siłowej. Wielu naszych klientów zdecydowało się na ich stały zakup, a opinie są bardzo pozytywne. Najczęściej nasi klienci doceniają trzy aspekty: jakość (90%), elastyczność (95%) oraz łatwość zakucia (90%).Potwierdzeniem jakości naszych węży jest też fakt, że w 2023 roku w wyniku konkursu gospodarczego nasze węże uzyskały tytuł „Produkt Roku 2022”. Państwa również zachęcamy do przetestowania MultiPRESSów u siebie.

Węże MultiPRESS 1SN/2SN – to węże z jednym lub dwoma oplotami stalowymi, które są najpopularniejszymi wężami na rynku (w szczególności w branży rolniczej). Mają zastosowanie w układach hydrauliki siłowej o średnim oraz wysokim ciśnieniu roboczym. Posiadają standardowe parametry techniczne. Dostępne są u nas w średnicy od DN06 do DN50.

Węże MultiPRESS 1SC/2SC – to węże, które posiadają mniej gumy z zewnątrz. To powoduje, że stają się o wiele bardziej elastyczne – mogą stanowić więc część wymagających instalacji hydraulicznych, w których wąż intensywnie się porusza. Elastyczność sprawia, że wąż jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne (nie traci kształtu, nie przeciera się). Węże typu SC cechuje również ich lekkość (uzyskujemy ją przez równomierne rozłożenie gumy), która pozwala na odciążenie układu hydraulicznego oraz to, że są cieńsze od pozostałych węży hydraulicznych co z kolei umożliwia zaoszczędzenie miejsca w układzie hydraulicznym, co często stanowi jeden z kluczowych elementów dla użytkowników maszyn. Kolejnym atutem tego typu węży jest to, że pomimo zewnętrznej pracy np. na budowie zachowują one większą czystość niż węże bandażowane. Brud nie przylega tak bardzo do gumy i można go w prosty sposób wyczyścić.

Węże MultiPRESS 4SP/4SH – to węże czterooplotowe, przeznaczone do pracy na bardzo wysokich ciśnieniach roboczych. Przewyższają normę EN 856. Zostały przetestowane dla 800.000 cykli pracy. Wytrzymują one pracę w naprawdę ciężkich warunkach, dlatego doskonale sprawdzą się w ciężkim sprzęcie budowlanym czy leśniczym. Mimo dużego wzmocnienia w postaci stalowych oplotów zachowują bardzo wysoką elastyczność. Ich zaletą jest również to, że wyjątkowo łatwo się skórują.

Węże MultiPRESS SUPER 2K – to węże o podwyższonych parametrach pracy w stosunku do innych węży dwuoplotowych. Można go używać na większe ciśnienia robocze, jest też bardzo elastyczny, ponieważ posiada mniejsze promienie gięcia. Ten model oprócz tego, że jest odporny na warunki atmosferyczne takie jak mróz, deszcz czy słońce to odporny jest także na ozon. Aby potwierdzić większą wytrzymałość węża i jego wyższe parametry został on przetestowany dla ponad 1 000 000 cykli pracy!

Zapraszamy do kontaktu z naszym – działem handlowym, aby dowiedzieć się więcej o naszych wężach i naszej ofercie cenowej.

To top