Węże hydrauliczne MultiPRESS

13.06.2022
Węże hydrauliczne MultiPRESS

Węże hydrauliczne naszej marki powstały z myślą o tym, żeby dostarczyć naszym klientom kompleksową ofertę węży hydraulicznych. MultiPRESSy są w stanie obsłużyć do 90% rynku hydrauliki siłowej i niemal każdą branżę. Z naszymi wężami bez problemu dostosujesz się do wymagań rynku.

Nasi klienci cenią sobie węże MultiPRESS za: jakość (90%), elastyczność (95%) oraz łatwość ich zakucia (90%). Na początku 2023 roku nasza firma została laureatem konkursu gospodarczego, a węże hydrauliczne MultiPRESS zdobyły tytuł „Produkt roku 2022”. Decydując się na markę MultiPRESS pracujesz na sprawdzonych, dobrych jakościowo wężach hydraulicznych w przystępnej cenie.

Nasza oferta

Węże standardowe MultiPRESS 1SN/2SN – nasz zielony brand. Najpopularniejsze na rynku. Mają zastosowanie w układach hydrauliki siłowej o średnim oraz wysokim ciśnieniu roboczym. Posiadają standardowe parametry techniczne. Dostępne są u nas w średnicy od DN06 do DN50.

Węże gładkie MultiPRESS SMOOTH 1SC/2SC – mają mniej gumy z zewnątrz. To sprawia, że są o wiele bardziej elastyczne. Świetnie sprawdzą się w instalacjach hydraulicznych, w których wąż intensywnie się porusza. Gładka powierzchnia sprawia, że wąż jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne (nie traci kształtu, nie przeciera się). MultiPRESSa SMOOTH cechuje także lekkość, która pozwala na odciążenie układu hydraulicznego oraz to, że jest on cieńszy od standardowych węży hydraulicznych co z kolei umożliwia zaoszczędzenie miejsca w układzie hydraulicznym.

Węże spiralne MultiPRESS SPIRAL 4SP/4SH – przewyższają normę EN 856 oraz ISO 18752.Zostały przetestowane dla 800.000 cykli pracy. Wytrzymują pracę w ciężkich warunkach, dlatego doskonale sprawdzą się w sprzęcie budowlanym czy leśniczym. Mimo silnego wzmocnienia w postaci stalowych oplotów zachowują wysoką elastyczność (dużo mniejszy promień gięcia np. dla 4SP DN19 wynosi on 200mm).Ich zaletą jest również to, że wyjątkowo łatwo się skórują.

Węże wzmocnione MultiPRESS SUPER 2K – to węże o podwyższonych parametrach pracy w stosunku do innych węży dwuoplotowych. Przewyższają normę EN 857 oraz ISO 11237. Można ich używać na wyższe ciśnienia robocze, są też bardzo elastyczne, ponieważ posiadają mniejsze promienie gięcia. Ten model oprócz tego, że jest odporny na warunki atmosferyczne takie jak mróz czy deszcz to odporny jest także na ozon. Aby potwierdzić wzmocnioną wytrzymałość węża został on przetestowany dla ponad 1 000 000 cykli pracy!

Tutaj dostępny jest katalog naszych węży – katalog węży MultiPRESS. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym!

To top