Zakuwanie przewodów hydraulicznych

07.04.2018
Zakuwanie przewodów hydraulicznych

Zaktualizowano 24.04.2023

Od początku działalności naszej firmy stawiamy na profesjonalny serwis z zakresu hydrauliki siłowej. Do jednej z wykonywanych przez nas usług należy zakuwanie węży hydraulicznych. Produkcja i serwis przewodów hydraulicznych to nasza codzienność. Zakuwamy na najlepszych maszynach dostępnych na rynku – zakuwarkach firmy Uniflex, których jesteśmy także Autoryzowanym Dystrybutorem. Pracujemy na wysokiej jakości komponentach do zakuwania. Dysponujemy zakuciami i wężami każdego typu. Możemy zaproponować zarówno produkt standard jak i premium. Jesteśmy w stanie zakuć węże do średnicy 2″. Nasz serwis przewodów hydraulicznych prowadzimy w siedzibie naszej firmy – Stargard, ul. Przemysłowa 8.

Nasze zakuwarki, ale także skórowarki i przecinarki które wykorzystujemy do produkcji przewodów to światowej klasy sprzęt gwarantujący wysoką jakość zakucia. Dzięki niezawodnym maszynom i posiadanemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszej awarii przewodów hydraulicznych.

Jeśli zastanawiacie się nad samodzielnym zakuwaniem węży w swoim warsztacie możemy Wam zaproponować chociażby prasy z ręczną pompą hydrauliczną, które głównie wykorzystywane są w małych warsztatach oraz prasy z silnikiem elektrycznym zasilane z akumulatora 12V lub 24V, które przeznaczone są jako wyposażenie większości serwisów.Zapraszamy do kontaktu!

To top