+48 91 562 05 70
   +48 665 820 777

PL | EN
   +48 665 820 777 (24h)


Zakup, dostawa oraz montaż mebli będących wyposażeniem biura oraz hali magazynowej


Firma Hydro-Flex zaprasza do składania ofert na wykonanie zamówienia pn. "Zakup, dostawa oraz montaż mebli będących wyposażeniem biura oraz hali magazynowej". Zapytanie ofertowe prowadzone jest na podstawie zasady konkurencyjności zgodnie z wytycznymi w zakresie udzielania zamówień w pro... więcej»

Ogłoszenie o wyborze wykonawcy


Dotyczy postępowania na wybór wykonawcy prac budowlanych polegających na budowie hali produkcyjnej z częścią biurowo-socjalną wraz z zagospodarowaniem terenu. Cezary Mazur „ HYDRO – FLEX” informuje, iż w postępowaniu o udzielenie zamówienia w trybie zapytań ofertowych dla zada... więcej»

Wykonanie prac budowlanych polegających na budowie hali produkcyjnej z częścią biurowo-socjalną wraz z zagospodarowaniem terenu


Cezary Mazur HYDRO-FLEX zaprasza do składania ofert na wykonanie zamówienia pn.: wykonanie prac budowlanych polegających na budowie hali produkcyjnej z częścią biurowo-socjalną wraz z zagospodarowaniem terenu. Zapytanie ofertowe prowadzone jest na podstawie zasady konkurencyjności zgodni... więcej»